Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6984
Stary 25.11.2010, 22:41
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniesz obrazac ekipe, ktora byla budowana od zera, ktora musiala przejsc przez wszystkie szczeble rozgrywkowe i ktora musiala jezdzic po A-klasowych pipidowach, przypomnij mi kolego, z ktorego miejsca awansowaliscie do Ekstraklasy?

Lechia ma nad Wami ta gigantyczna przewage, ze moga z czystym sumieniem powiedziec, ze szanuja swoja tradycje. I ze Lechia to Lechia.


Wam nie jest to dane. Dla Was to tylko puste slowa.
Bez napinki, czy ekipa Lechii chodziła na mecze Lechii/Olimpii? "Z którego miejsa awansowała wtedy Lechia do ekstraklasy".
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując