Krissu napisał(a):

Zanim zaczniesz obrazac ekipe, ktora byla budowana od zera, ktora musiala przejsc przez wszystkie szczeble rozgrywkowe i ktora musiala jezdzic po A-klasowych pipidowach, przypomnij mi kolego, z ktorego miejsca awansowaliscie do Ekstraklasy?
Lechia ma nad Wami ta gigantyczna przewage, ze moga z czystym sumieniem powiedziec, ze szanuja swoja tradycje. I ze Lechia to Lechia.
Wam nie jest to dane. Dla Was to tylko puste slowa.
|
Bez napinki, czy ekipa Lechii chodziła na mecze Lechii/Olimpii?

"Z którego miejsa awansowała wtedy Lechia do ekstraklasy".