Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: K6
Offline
#
6982
25.11.2010, 20:53
Ale te wpisy o zabieraniu piłkarzy do wojska mogłeś zostawić
W nawiązaniu do pytania killzone kogo Legia wzięła do siebie z Polonii Bytom:
http://www.youtube.com/watch?v=0VBdhTmck4o
od 3 minuty
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
PoloniaDumaStolicy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PoloniaDumaStolicy
Znajdź inne posty napisane przez PoloniaDumaStolicy