dynek.pl napisał(a):

Czy na 2-3 godziny przed meczem trener powinien wystepowac w ponad godzinnym show telewizyjnym ?
W takim razie pilkarze moga isc na zakupy.
|
raz to nie jest show telewizyjne tylko pogawędka 4-5 Panów
równie dobrze mógł udzielac dłuższego wywiadu przed meczem i nikt by afery nie robił. Na to czy Brożkowi piłka będzie odskakiwać na 5 metrów , czy na to że Małecki znowu będzie chciał przedryblować sam 6 chłopa nie ma już wpływu .
piłkarze 2-3 godziny przed meczem siedzą zamknięci w pokojach , ogladaja tv , słuchaja muzyki , nikt z tego powodu afery nie robi że marnują tak cenny czas na doraźne rozrywki