Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisnia
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
19432
25.11.2010, 19:53
Ale chodzi Ci o sterowniki nvidii do płyty głownej tak? no nie powinny się gryźć ja tak miałem i nie było problemów
a jeśli chodzi Ci o sterowniki do grafiki to nie rozumiem po co i na pewno by się gryzły.
JAK DŁUGO NA WAWELU ZYGMUNTA BIJE DZWON TAK DŁUGO NASZA WISŁA WYGRYWAĆ BĘDZIE WCIĄŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wisnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisnia
Znajdź inne posty napisane przez wisnia