Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11003
Stary 25.11.2010, 18:25
A co by tam z Jaruzelskim gadał, o czym? Wyraził tylko opinie ze z dyktatorami nie zamierza dyskutować o stosunkach z Rosją. A co do żartów to kartoflowi wolno więcej, nie zapominaj o tym.
Hej Nasz TS !!