Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11002
Stary 25.11.2010, 18:08
W samym Kaczyńskim ujawniła się w ostatnich dniach niesamowita hipokryzja i to dwukrotnie.
Raz w sytuacji z Jaruzelskim, gdzie wolał mówić o nim przez kamerami zamiast przyjść na posiedzenie RBN i powiedzieć mu cokolwiek w twarz.
Drugi raz w sytuacji, gdy przed kamerami nieco zagalopował się z żartowaniem z Kamińskiego.

I nie chodzi mi tu o rozstrzyganie kto ma rację, kto nie.