Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
19429
25.11.2010, 17:56
W którym roku rozegrany został pierwszy mecz nowo powstałej Wisły Kraków z jej odwieczną rywalką zza Błoni - Cracovią?
a) w 1897
b) w 1906
c) w 1914
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
qbbba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qbbba
Znajdź inne posty napisane przez qbbba