Ciekawe czy Jarek jest juz przy scianie ,czy dalej sobie nie zdaje sprawy z tego "jakim jest politykiem". Z Dornem kiedys za roznice polityczne sadzil sie o obraze imienia ,teraz Kamiński został "Ukraińcem" bo sobie ogolił głowe na łyso,no ale widać ,że z 20-25 % nadal chce głosowac na wodza Jarosława..
