Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36522
Stary 25.11.2010, 17:33
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Cóż, skoro Piotrek Brożek - typowany kiedyś na etatowego lewego obrońcę reprezentacji - przegrywa rywalizację z nominalnym lewoskrzydłowym/napastnikiem, to faktycznie musi być bez formy.
Cofnijmy się troszkę w czasie i przyjrzyjmy wypowiedziom forumowiczów sprzed roku czy 2 lat. Piotrek zawsze był średnim obrońcą i grał, bo nie mieliśmy nikogo lepszego. To tak jak z Małym, Patryk gra, bo mamy Łobo, a nie kogoś na poziomie Kuby bądź Uche.
Odpowiedz cytując