Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 25.11.2010, 15:26
Damianek_ABG napisał(a):Wyświetl post
Aha, rozumiem. Zastanawiam się jeszcze nad Sony Ericsson w995 ... Bardzo dobry aparat i w ogóle jest ładny. Jakieś opinie o nim
Jeszcze co do telefonu. Ja zawsze byłem wiernym użytkownikiem właśnie Sony Ericssonów, miałem ich 4. Nie żałuję w ogóle zamiany SE na Samsunga.
Odpowiedz cytując