Damianek_ABG napisał(a):

Aha, rozumiem. Zastanawiam się jeszcze nad Sony Ericsson w995 ... Bardzo dobry aparat i w ogóle jest ładny. Jakieś opinie o nim
|
Jeszcze co do telefonu. Ja zawsze byłem wiernym użytkownikiem właśnie Sony Ericssonów, miałem ich 4. Nie żałuję w ogóle zamiany SE na Samsunga.