HEDu napisał(a):

no świetnie. jak krytykuje zarobki nieadekwatne do formy tzn że jestem kimś komu w życiu nie wyszło? stać mnie na tyle i tyle zarabiam. ich stać na tyle i zarabiają ZA DUŻO.
A co do zaróbków Jirsaka i Małeckiego to sie nie wypowiadaj bo gówno wiesz. Nie mamy podanych zarobków każdego z piłkarzy. Ani ja, ani nikt inny tego nie wie ile biorą. A Mały od Jirsaka jest lepszy tylko tym, że go więcej widac, a robi tyle samo. Pamiętacie Pauliste? Wolałbym jego od dwóch wyżej wymienionych piłkarzy. Czemu? Bo był połączeniem Jirsaka i Małeckiego. Technika + wiatr + asysty + gole.
|
Mały od paru sezonów po kilka goli i asyst w sezonie, może grać na kliku pozycjach =(

?) Jirsak - jeden przyzwoity mecz w rundzie, nie wiadomo gdzie go ustawić + nieustanne wycieranie ławy.
A Paulista to był zazwyczaj kozak, ale jak wszedł w 60 minucie bo z siłami na 90 minut był problem.
Niemniej tego typu mocny nawet na 30min grajek przydałby się nam, Mały - moim zdaniem też jest ok.
Co do Jirsaka to jak nie stać nas na lepszego następcę to mamy gracza podobnego typu i śmiem twierdzić - o podobnym potencjale na wypożyczeniu w ŁKS.