Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36517
Stary 25.11.2010, 14:45
Życze Piotrowi powodzenia w nowym klubie.
A my się skupmy jak wzmocnić drużynę, a nie płaczmy za tymi, co już prochu nie wymyślą na boisku. Bo chyba za przywiązanie do barw miejsce w składzie sie nie należy?
..
Odpowiedz cytując