AYALA napisał(a):

|
Myśle że Pietia sobie wywalczy miejsce w pierwszej 11-ce i zostanie na dłużej.Przecież Palijc to nie Maldini żeby nie wygrac z nim konkurencji
|
Problem taki że Paljic to nie jest lewy obrońca, na polską ligę wystarczy ale jakby przyszło pograć z kimś lepszym to kaplica. Peszko w poznaniu kilka razy nim zakręcił, bodajże przy bramce na 2:1 minął go tak naprawdę na raz.
Co do Brożka to niestety jego najlepszy mecz na lewej obronie miał miejsce w spotkaniu z Barceloną. Później niestety już było coraz gorzej a sam myślałem że coś z niego będzie. Dodatkowo sam kiedyś wspominał że woli grać w pomocy niż obronie, nic na siłę.