|
To jest irytacja wynikająca generalnie ze stanu polskiej piłki w stosunku do gry prezentowanej przez niektórych kopaczy. U nas znalazłoby się paru takich, co są przepłacani - numer 1 do wyrzucenia z Wisły jest Łobodziński i jak Valcksowi uda się go wytransferować gdzieś do jakiegoś Kataru, gdzie będzie tyle zarabiał co w Wiśle, to będę mu baż wdzięczny.
|