Wicked napisał(a):

|
Hmm według ostatnich doniesień w budżecie miasta nie ma ani złotówki na przygotowanie projektu, a co dopiero brakujących pieniędzy na budowę hali. No chyba że TS znalazł inne środki finansowania budowy?
|
Ja tego nie jestem pewny na 100%. W budżecie w ZIS jest zapisana pewna kwota na realizacje programu unijnego. Hala jest finansowana przy udziale środków z UE. ZIS jest oddelegowany jako inwestor zastępczy i to w jego budżecie będzie zapisana ta kwota.
Ale pytałem i nikt tutaj nie umiał mi odpowiedzieć z jakiego funduszu europejskiego więc to tylko moje domysły...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.