Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6970
Stary 25.11.2010, 13:36
Debil, dlatego że wiadomo o co kolesiowi chodzi i nie wydaje mi się, żeby władze Warszawy dały mu przejąć spory fragment centrum miasta.

Wystarczy że chce kupić Intraco po drugiej stronie stadionu Disco, a znając życie i jego układy uda mu się to zrealizować:
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/ht...um=-1261916761
http://wwwiww.parkiet.com/forum/view...asc&start=1995

Ponadto widać, że zależy mu na terenach między Konwiktorską, a Międzyparkową.

PS. Żeby nie było nie chodzi mi już o same Discpolo i ten stadion, o którym pisałem wcześniej że "może być", ale o to że taki koleś jak JW robi sobie prywatę dzięki temu że jest właścicielem tego klubiku i chce zrobić interes kosztem Warszawy. Kto miał do czynienia z jego firmą ten wie co znaczy słowo "jakość" w ich wykonaniu.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 25.11.2010 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując