Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KA*M*IL
Junior Member
Od: 07.2010
Skąd: PRĄDNIK BIAŁY
Offline
#
16501
25.11.2010, 13:31
Ciekawe tylko, czy jak oddadzą Północną, będzie ona udostepniona niezależnie od A/B... wie ktoś coś na ten temat?
KA*M*IL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KA*M*IL
Znajdź inne posty napisane przez KA*M*IL