Wyświetl pojedynczy post
KA*M*IL
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PRĄDNIK BIAŁY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16501
Stary 25.11.2010, 13:31
Ciekawe tylko, czy jak oddadzą Północną, będzie ona udostepniona niezależnie od A/B... wie ktoś coś na ten temat?
Odpowiedz cytując