Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8238
Stary 25.11.2010, 12:51
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Polaczki są za dobrze opłacane. My tyramy za 900zł netto, a oni minimalnie biorą w ekstraklasie te 10 tysiaków, i im ma sie chciec grac? hahaha. Maja wszystko, graja dobrze, maja tyle, graja zle, maja tyle samo. W futbolu liczy sie tylko kasa. Chleją, imprezują, a potem maja siły na 30 minut.
Kolejny frustrat co to w życiu mu nie wyszło?

W naszym zespole grają również zagraniczne gwiazdory.... i bynajmniej statystycznie nie grają lepiej niż Polacy a mniej nie zarabiają. Do nich nic nie masz? To cię akurat nie boli? Słynna polska zawiść "żółć"?
W tym legendarny Jirsak zarabiający dużo więcej niż podobno przepłacony Małecki


PS
Mnie wkurzają wszyscy przepłaceni i drodzy kopacze z naszej Wisły którzy dają zbyt mało w stosunku do kosztów poniesionych za nich. Numer 1 Łobo a numer 2 to Jirsak.... a nie Polacy czy cudzoziemcy.
A rozumiem może ty się jeszcze wstydzisz że jesteś Polakiem.... (pisanie per Polaczki to żenada)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.11.2010 o godz. 13:00.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując