HEDu napisał(a):

|
Polaczki są za dobrze opłacane. My tyramy za 900zł netto, a oni minimalnie biorą w ekstraklasie te 10 tysiaków, i im ma sie chciec grac? hahaha. Maja wszystko, graja dobrze, maja tyle, graja zle, maja tyle samo. W futbolu liczy sie tylko kasa. Chleją, imprezują, a potem maja siły na 30 minut.
|
Kolejny frustrat co to w życiu mu nie wyszło?
W naszym zespole grają również zagraniczne gwiazdory.... i bynajmniej statystycznie nie grają lepiej niż Polacy a mniej nie zarabiają. Do nich nic nie masz? To cię akurat nie boli? Słynna polska zawiść "żółć"?
W tym legendarny Jirsak zarabiający dużo więcej niż
podobno przepłacony Małecki
PS
Mnie wkurzają wszyscy przepłaceni i drodzy kopacze z naszej Wisły którzy dają zbyt mało w stosunku do kosztów poniesionych za nich. Numer 1 Łobo a numer 2 to Jirsak.... a nie Polacy czy cudzoziemcy.
A rozumiem może ty się jeszcze wstydzisz że jesteś Polakiem.... (pisanie per Polaczki to żenada)