TommyTSW napisał(a):

Dla mnie Pawełek powinien zostać no ale na jakimś ogarniętym finansowo kontrakcie, a ch.. wie ile sobie teraz krzyknie bo zagrał parę meczy nie puszczając szmaty
za miesiąc wygasa mu kontrakt więc normalna sprawa że ciśnie, tylko ciekawe ile sobie zawała
|
Z drugiej strony widać, że wolałby zostać... jakieś oferty np. z Cypru czy innej Grecji na pewno ma i już mógł podpisać 100 razy no ale wtedy do domu daleko, gęby nie ma do kogo otworzyć itd.
O ile to oczywiście nie jest gra pozorów dla mediów, a w rzeczywistości sprawa (odejście) jest już dawno załatwiona.