Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8235
Stary 25.11.2010, 12:01
Polaczki są za dobrze opłacane. My tyramy za 900zł netto, a oni minimalnie biorą w ekstraklasie te 10 tysiaków, i im ma sie chciec grac? hahaha. Maja wszystko, graja dobrze, maja tyle, graja zle, maja tyle samo. W futbolu liczy sie tylko kasa. Chleją, imprezują, a potem maja siły na 30 minut.

Odpowiedz cytując