|
Jeszcze wracając do tego słabego przygotowania przez Skorżę i Zielińskiego. Wg mnie sytuacja jest inna.
Piłkarze nie trenowali u nich dostatecznie intensywnie w trakcie całego sezonu. Później przyszla przerwa, a po przerwie śruba została przykręcona i akurat na LM przyszedł dół bo organizmy nie przyzwyczajone do zasuwania.
Liczę, że Maaskant będzie cały sezon utrzymywał wysoką intensywność treningów dzięki temu nie będzie wpadek i cięzkich nóg w lecie.
. .
|