Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10999
Stary 25.11.2010, 10:07
Mahazel888 napisał(a):Wyświetl post
Drogi Seb@. każdy głosujący na Komorowskiego jest człowiekiem Jaruzela. I twoje fikanie, popisywanie się, napieprzanie na Kaczora tego nie zmieni. Sytuacja zero jedynkowa. TY komunistyczny pachołek kontra reszta. Można dywagować o Leprze, Giertychu, Parysie, Kaczorze , Korwinie, ale Komorowski = Jaruzelski. Szmata ,ścierwo,zdrajca..
No to czekamy na stan wojenny grudzien tuz, tuz. Wyciagam koksownik z piwnicy. Jezeli drogi ci komunistyczny pacholek to sam nie jestem. Pozatym prosze cie o nie przypisywanie mi pogladow skoro za przeproszeniem gowno o mnie wiesz.

Cytat:
Rydzyk miał racje. Dziękuje , koniec imprezy będziesz wisiał
Gdziez to zakonczenie imprezy sie odbedzie i czy tym wieszajacym bedziesz ty? Pozatym uwazaj bo chyba powstal sejmowy zespol do monitorowania zasobow internetu mozesz podpasc.

A na koniec powaznie twoja ostatnie zdanie podlegac moze pod grozby karalne pamietaj nie jestes w internecie anonimowy wiec przemysl swoje slowa bo konsekwencje moga byc inne niz sie tego spodziewasz.