Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8230
Stary 25.11.2010, 10:05
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale jednak Lech gra swoje w pucharach. Nie gra w lidze, bo im się nie chce grać za marne pieniędze. Przecież wystarczy im PP, że zdobędą i zarząd będzie zadowolony.

Hmmm a czy wedlug Ciebie my jako kibice bylibysmy zadowoleni gdyy bylo takie podejscie NAszych pilkarzy i gdyby tak grali w lidze Pozatym Kominek tez ma racje ze celem jest dla takich klubow jak Lech,Legia czy Wisla LM a nie LE.
Odpowiedz cytując