bonawentura napisał(a):

|
Ale jednak Lech gra swoje w pucharach. Nie gra w lidze, bo im się nie chce grać za marne pieniędze. Przecież wystarczy im PP, że zdobędą i zarząd będzie zadowolony.
|
Hmmm a czy wedlug Ciebie my jako kibice bylibysmy zadowoleni gdyy bylo takie podejscie NAszych pilkarzy i gdyby tak grali w lidze

Pozatym Kominek tez ma racje ze celem jest dla takich klubow jak Lech,Legia czy Wisla LM a nie LE.