Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6953
Stary 25.11.2010, 08:18
Dyskusję o osiągnięciach Polonii wykasowałem - bez sensu (fla).

Komisja anulowała kartkę dla Brumy za zdjęcie spodenek Radovićowi w polu karnym. Może mi ktoś wytłumaczyć motywację? Karny, owszem, z dupy. Radović, owszem, faulował i był na spalonym. Ale faul Brumy był po akcji, był kretyński i zasługiwał na kartkę. Żeby załagodzić Arce że sędzia ich przekręcił z karnym, komisja ligi postanowiła na osłodę przekręcić na ich korzyść? to już raczej powinni anulować tego gola (da się tak?).
Powód: wzajemna napinka
Ostatnio edytowane przez flamengista : 25.11.2010 o godz. 20:51.
Legionista
Odpowiedz cytując