Czy jest tu ktos kto moglby dac jakas wykladnie slow Kaczynskiego odnosnie Kaminskiego, no chyba ze wielki interpretator Blaszczak zwola jakas konferencje prasowa w miedzyczasie.
W szczegolnosci interesuje mnie:
1. Kiedy to i w jaki sposob "golabek pokoju" zostal "brutalnie" zaatakowany przez lysine Kaminskiego.
2. Jak odwolywanie sie do negatywnych stereotypow dotyczacych naszych sasiadow byloby odebrane na arenie miedzynarodowej gdyby JK bylby premierem lub prezydentem.
3. Czy to juz jest polityka milosci czy jeszcze musimy na nia poczekac.
Oraz odnosnie jednego z postow powyzej
Cytat:
|
Czy w tym kontekście staje się bardziej zrozumiałe dlaczego z tej imprezy wystornował się Kaczor?
|
Jezeli to nie dorabianie ideologii poprzez tlumaczenie wydarzen z przeszlosci tym co sie dzieje teraz to mam rozumiec ze JK to nie dosc ze maz stanu to jeszcze widzacy przyszlosc?
Pozatym przeciez postkomuny juz nie ma jest lewica.... chyba ze to bylo na proszkach no to wtedy to jest komuch niegodny niczego.