Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6952
Stary 25.11.2010, 01:27
Oni się chyba ćwiczą z KSC w wypisywaniu głupot i ich argumentacji... Sposób myślenia ten sam.
"Co z tego, że nas chodzi 4 tysiące. Was x. lat temu, w 5 lidze też chodziło 4 tysiące". "Co z tego, że w Afryce jest bród,smród i ubóstwo. W Europie w czasie dżumy też tak było".

Legia to nożownicy, Wisła nożownicy, a KSC to pewnie "bronią się, bo muszą".
ŁKS to żydowski klub, a KSC to "wyznawcy wiary mojżeszowej" itd...

No istna fantazja
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując