Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6950
Stary 25.11.2010, 01:03
Cytat:
Szef bezpieczeństwa na KSP, który ma obowiązek podania w protokole frekwę, z reguły woli zaniżyć liczbę osób. Nie wiem dlaczego, możesz go o to zapytać.
1.Czyli rozumiem że na każdym meczu "stadion" pęka w szwach
2.Rozumiem, że analogicznie na wyjazdach też wam zaniżają? Jeździ was 2000 ale wpisują 200.

Nie wiem co brałeś ale musi być naprawde dobre.Muszę częściej tu wpadać bo więcej śmiechu niż w temacie śmieszne itp
Odpowiedz cytując