Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8228
Stary 25.11.2010, 00:06
Ale jednak Lech gra swoje w pucharach. Nie gra w lidze, bo im się nie chce grać za marne pieniędze. Przecież wystarczy im PP, że zdobędą i zarząd będzie zadowolony.
Odpowiedz cytując