Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kurus92
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
19424
24.11.2010, 23:05
Witam,
jeśli jest ktoś dobry z angielskiego i chciałby mi pomóc niech napisze do mnie na gg 4833803, będę ogromnie wdzięczny
kurus92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kurus92
Znajdź inne posty napisane przez kurus92