Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
4819
24.11.2010, 22:49
Ja mogę zagrać w sieci chętnie się sprawdzę z moją taktyką więc
AS czekam na konkrety
)
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio