Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8226
Stary 24.11.2010, 22:46
Ale drużyna już jakaś jest. Chyba nie powiesz mi że Bunoza kosztował wiele, Cikos też nie - a w końcu grają w miarę przyzwoicie w tej obronie. Może zdażają im się wpadki, jak w meczu z Lechem, ale to już tak dawno było że ja tego nie pamiętam...
Odpowiedz cytując