PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Pewnie gdyby nie Wojciechowski, to kto inny wykładałby kasę na Polonię. Wcześniej był Raniecki, był Romanowski, był Wielgus, to znalazłby się ktoś inny.
|
Kase wykladalby Gates, Carlos Slim Helu czy Ambani

Zejdz na ziemie dzieciaku, bo przed Wojciechowskim byliscie na poziomie Polonii Bytom, nie obrazajac nikogo.
PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Jakich wielu dobrych graczy? Tylko Jodłowca, reszta średniaki.
|
Czyli Jodlowiec jest taki zajebisty, ze z ogonow ligi i obrony przed spadkiem, nagle zaczeliscie grac o puchary ?
Ed: speln prosze prosbe Twoich kolegow po szalu z forum i sie juz nie kompromituj