Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6946
Stary 24.11.2010, 22:43
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie gdyby nie Wojciechowski, to kto inny wykładałby kasę na Polonię. Wcześniej był Raniecki, był Romanowski, był Wielgus, to znalazłby się ktoś inny.
Kase wykladalby Gates, Carlos Slim Helu czy Ambani Zejdz na ziemie dzieciaku, bo przed Wojciechowskim byliscie na poziomie Polonii Bytom, nie obrazajac nikogo.
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Jakich wielu dobrych graczy? Tylko Jodłowca, reszta średniaki.
Czyli Jodlowiec jest taki zajebisty, ze z ogonow ligi i obrony przed spadkiem, nagle zaczeliscie grac o puchary ?

Ed: speln prosze prosbe Twoich kolegow po szalu z forum i sie juz nie kompromituj
Ostatnio edytowane przez mic : 24.11.2010 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując