PoloniaDumaStolicy napisał(a):

No i...? Wisła zostałą mistrzem z czternastoma punktami przewagi nad Czerniakowem i co więcej?
Drugi wpis. Przecież napisałem Tobie jak jest podawana frekwencja na Polonii.
Wanciak. Jak wyżej. Nie wiem, może ludzie z północy mają problem z czytanie ze zrozumieniem, w tym tego co sami napiszą... W A-klasie nie jeździliście na wyjazdy przez pół Polski.
|
to przeczytaj uważnie, napisałem POD tabelką. Jaki więc sens ma dyskusja o frekwencji w Warszawiei z kibicem klubu Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski?
