Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6945
Stary 24.11.2010, 22:40
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
No i...? Wisła zostałą mistrzem z czternastoma punktami przewagi nad Czerniakowem i co więcej?

Drugi wpis. Przecież napisałem Tobie jak jest podawana frekwencja na Polonii.

Wanciak. Jak wyżej. Nie wiem, może ludzie z północy mają problem z czytanie ze zrozumieniem, w tym tego co sami napiszą... W A-klasie nie jeździliście na wyjazdy przez pół Polski.
to przeczytaj uważnie, napisałem POD tabelką. Jaki więc sens ma dyskusja o frekwencji w Warszawiei z kibicem klubu Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski?
Odpowiedz cytując