Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6944
Stary 24.11.2010, 22:40
Z Koroną frekwencja wynosiła sześć, ale z Legią nie 5,5, tylko 7. Zeszły wtedy wszystkie bilety.

Pewnie gdyby nie Wojciechowski, to kto inny wykładałby kasę na Polonię. Wcześniej był Raniecki, był Romanowski, był Wielgus, to znalazłby się ktoś inny. Jakich wielu dobrych graczy? Tylko Jodłowca, reszta średniaki.

Wanciak. Cały czas piszę Tobie, że frekwa na Polonii to od 4 do 7 tysięcy Nie wmawiaj mi, że porównuję e-klasę z a-klasą, bo napisałem tylko, że jeździliście na pobliskie wioski, jak zacząłeś się chwalić wyprawami w 800 osób

Tak, mieliśmy wyjazdowy komplet.
Ostatnio edytowane przez PoloniaDumaStolicy : 24.11.2010 o godz. 22:43.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując