Z Koroną frekwencja wynosiła sześć, ale z Legią nie 5,5, tylko 7. Zeszły wtedy wszystkie bilety.
Pewnie gdyby nie Wojciechowski, to kto inny wykładałby kasę na Polonię. Wcześniej był Raniecki, był Romanowski, był Wielgus, to znalazłby się ktoś inny. Jakich wielu dobrych graczy? Tylko Jodłowca, reszta średniaki.
Wanciak. Cały czas piszę Tobie, że frekwa na Polonii to od 4 do 7 tysięcy

Nie wmawiaj mi, że porównuję e-klasę z a-klasą, bo napisałem tylko, że jeździliście na pobliskie wioski, jak zacząłeś się chwalić wyprawami w 800 osób
Tak, mieliśmy wyjazdowy komplet.