PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Wanciak. Jak wyżej. Nie wiem, może ludzie z północy mają problem z czytanie ze zrozumieniem, w tym tego co sami napiszą... W A-klasie nie jeździliście na wyjazdy przez pół Polski.
|
Ty masz chyba ku*** problemy z czytaniem , bo na Lecha Legie itp pojchaly komplety osob po 2tys - 2,5 tys - tyle co Was "w domu" ! a jak wogole starujesz do porownan a klasy z e- klasa to pozdrawiam.
Na Lubin już bilety sprzedane, na Chorzów jest końcowka - czy Wy kiedys mieliscie jakis wyjazdowy komplet?!?!? Skoncz porównywać "porsche" z "maluchem" !