Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6943
Stary 24.11.2010, 22:39
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post

Wanciak. Jak wyżej. Nie wiem, może ludzie z północy mają problem z czytanie ze zrozumieniem, w tym tego co sami napiszą... W A-klasie nie jeździliście na wyjazdy przez pół Polski.

Ty masz chyba ku*** problemy z czytaniem , bo na Lecha Legie itp pojchaly komplety osob po 2tys - 2,5 tys - tyle co Was "w domu" ! a jak wogole starujesz do porownan a klasy z e- klasa to pozdrawiam.

Na Lubin już bilety sprzedane, na Chorzów jest końcowka - czy Wy kiedys mieliscie jakis wyjazdowy komplet?!?!? Skoncz porównywać "porsche" z "maluchem" !
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując