Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6942
Stary 24.11.2010, 22:36
najblizej zanizenia byli tylko o tysiąc
ze scyzorami

PoloniaDumaStolicy zrozum wkoncu, bez kasy Wojciechowskiego krecilibyscie sie duuuużo niżej, i gdyby nie odległosc to pewnie gralibyście ze mną w grupie w 5 lidze. Pozdro.

Ps. Już ni ewspominajac o fuzji dzieki której dostaliscie tylu dobrych graczy !
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując