najblizej zanizenia byli tylko o tysiąc

ze scyzorami
PoloniaDumaStolicy zrozum wkoncu, bez kasy Wojciechowskiego krecilibyscie sie duuuużo niżej, i gdyby nie odległosc to pewnie gralibyście ze mną w grupie w 5 lidze. Pozdro.
Ps. Już ni ewspominajac o fuzji dzieki której dostaliscie tylu dobrych graczy !