Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6941
Stary 24.11.2010, 22:35
JoeyLG napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html pod tabelką Kłamstwo? daj Boże żeby Was 6 tysięcy często chodziło. Tyle miśu kolorowy Dobranoc
No i...? Wisła zostałą mistrzem z czternastoma punktami przewagi nad Czerniakowem i co więcej?

Drugi wpis. Przecież napisałem Tobie jak jest podawana frekwencja na Polonii.

Wanciak. Jak wyżej. Nie wiem, może ludzie z północy mają problem z czytanie ze zrozumieniem, w tym tego co sami napiszą... W A-klasie nie jeździliście na wyjazdy przez pół Polski.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując