Weź nie pier*ol. Kłamiesz to Ty. Kto tu przeskakuje z kwiatka na kwiatek? Człowieku w A klasie 800 osób na wyjazd potrafiło pojechać na jakąś wioche a Ty wypisujesz jakieś bzdury, no i co, że na awans? Wy podobno gracie o Mistrzostwo Polski (juz cała liga miała oglądac tylko Wasze plecy) i co pustki na meczach macie.W Gdańsku to kibice płacili za wszystko w tym klubie, a Ty smiesz sie porównywać i coś wytykac. Tak udowodniłeś, ale wszystkim swoją głupote. Widać przeinaczanie rzeczywistości po ex związku z Arka pozostało
