Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6933
Stary 24.11.2010, 22:10
Wanciak86. Nie wiem skąd pochodzą te dane, ale są zaniżone. Szef bezpieczeństwa na KSP, który ma obowiązek podania w protokole frekwę, z reguły woli zaniżyć liczbę osób. Nie wiem dlaczego, możesz go o to zapytać.

Joey. Tak, był bojkotowany, ale dopiero po spadku z ekstraklasy. Na meczach u siebie było sporo ludzi (10 tysięcy?). Poza tym ktoś jednak z kibiców wybrał się do Warszawy jak PZPN proponował bojkotowanie meczów Lechii. Co do frekwencji to nie przeskakuj z kwiatka na kwiatek - udowodniłem Tobie, że kłamiesz wmawiając, że Lechia w niższych ligach miała niższą frekwencję. Skoro przechodzimy do innego tematu - gdybyście nie szli na awans, to utrzymałaby się frekwa na poziomie 2500, tak jak przez większość sezonu.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując