ja mam grywalną rosję i hiszpanię
Ale chyba zostanę, bo coś czuję, że nowy sezon może mi otworzyć drogę do jakiejś reprezentacji i będę wtedy jechać na dwa fronty

[do tej pory odrzuciły moje podania związki piłki nożnej z Holandii, Finlandii, Białorusi, Meksyku i Turcji]