Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4814
Stary 24.11.2010, 21:56
ja mam grywalną rosję i hiszpanię

Ale chyba zostanę, bo coś czuję, że nowy sezon może mi otworzyć drogę do jakiejś reprezentacji i będę wtedy jechać na dwa fronty [do tej pory odrzuciły moje podania związki piłki nożnej z Holandii, Finlandii, Białorusi, Meksyku i Turcji]
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując