Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6930
Stary 24.11.2010, 21:55
Idiotą może jesteś Ty bo tak się mądrzysz a nie wiesz, że przez większość ludzi twór typu Lechia/Olimpia był bojkotowany. Ale Ty w dupie byłeś g*no widziałeś i się mądrujesz. No a co 6 tysiaków w 3 lidze to nie jest więcej niż kibiców Poloni na przecietnym meczu eklasy? Dziekuje Ci za niezły ubaw i prosze nie pisz już nic więcej
Odpowiedz cytując