|
Idiotą może jesteś Ty bo tak się mądrzysz a nie wiesz, że przez większość ludzi twór typu Lechia/Olimpia był bojkotowany. Ale Ty w dupie byłeś g*no widziałeś i się mądrujesz. No a co 6 tysiaków w 3 lidze to nie jest więcej niż kibiców Poloni na przecietnym meczu eklasy? Dziekuje Ci za niezły ubaw i prosze nie pisz już nic więcej
|