wszedłby mi jeszcze taki kupon ze wszystkich dzisiejszych meczy LM ( oprócz Schalke ), ale żydki się broniły strasznie i wynik sami widzicie...
a druga brama dla pejsów, to jakieś kuriozum ! 2 icków w polu karnym benfici i w sumie 6 zawodników Lizbony i...gol ;-/
tak czy siak kolo 3 dyszek wpadło. a jak Wasze kupony panowie ?