Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8863
Stary 24.11.2010, 21:11



wszedłby mi jeszcze taki kupon ze wszystkich dzisiejszych meczy LM ( oprócz Schalke ), ale żydki się broniły strasznie i wynik sami widzicie...

a druga brama dla pejsów, to jakieś kuriozum ! 2 icków w polu karnym benfici i w sumie 6 zawodników Lizbony i...gol ;-/



tak czy siak kolo 3 dyszek wpadło. a jak Wasze kupony panowie ?
Powód: za wcześnie na screena :)
Ostatnio edytowane przez nbp : 24.11.2010 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując