Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 24.11.2010, 21:05
Nie moge wygrac u siebie z Legia, juz chyba 6 raz restartuje i za kazdym razem w placy. Staram sie uzywac tych instrukcji w miare logicznie ale skutek jest odwrotny do zamierzonego.
Odpowiedz cytując