Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19422
Stary 24.11.2010, 20:35
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
a nie czasem rangers - manchester?
Ten

Mam pytanie do tych co siedzą lub jeżdżą do Anglii czy można przewozić piraty? Nie chce mieć niespodzianki na granicy wiem,że Anglia z tym walczy, ale kilka gier zabieram.


P.s mam nadzieję, że nie będzie za to bana, jak to to krótki poproszę

P.s 2 jak coś to pw
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując