Coolpick napisał(a):

|
a nie czasem rangers - manchester?
|
Ten
Mam pytanie do tych co siedzą lub jeżdżą do Anglii czy można przewozić piraty? Nie chce mieć niespodzianki na granicy wiem,że Anglia z tym walczy, ale kilka gier zabieram.
P.s mam nadzieję, że nie będzie za to bana, jak to to krótki poproszę
P.s 2 jak coś to pw