Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
4805
24.11.2010, 20:35
Z Bayernem ciężko się gra
bardzo nie wygodny przeciwnik nawet Barca można przegrać
Jeszcze z nimi nie grałem moją Wisełką ale też bym dostał od nich chociaż i tak mam mocny skład jak możesz kup sobie bramkarza z Rumuni
Silviu Lung Jr bardzo dobry
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio