Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 24.11.2010, 20:35
Z Bayernem ciężko się gra bardzo nie wygodny przeciwnik nawet Barca można przegrać

Jeszcze z nimi nie grałem moją Wisełką ale też bym dostał od nich chociaż i tak mam mocny skład jak możesz kup sobie bramkarza z Rumuni
Silviu Lung Jr bardzo dobry
Odpowiedz cytując