Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6906
Stary 24.11.2010, 20:24
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Ludzie co do zmniejszania ligi były już dyskusje i były proste porównania jakie kraja mają takie małe ligi..
Budujemy stadiony więc zaplecze będzie coraz większe, dlatego lepsze byłoby zwiększenie ligi do 18 drużyn..

W Polsce szybko by się znudziły ciągłe mecze np z Legią czy nawet derby...
Juz widze jak Polonia Bytom, Odra Wodzislaw,LKS,Gurniki inne w nizszych ligach nagle beda mialy nowe obiekty. Na razie jest moda bo Euro to sie plany snuje, ale nikt chuba sobie na razie sprawy nie zdaje ile kosztuje utrzymanie takich obiektow. A nie oszukujmy Polskie kluby nie sa na to przygotowanie, nie umieja przyciagnac kibicow, a tym bardziej ich obsluzyc.

Polowa ligi ma problemy z podstawowym utzrymaniem klubow bo kasy nie maja a co dopiero jak dojdzie placic 5 baniek za wynajem a stadion bedzie w 25% zapelniony.
No chyba ze z naszych podatkow.
,
Odpowiedz cytując