yogul napisał(a):

pytanie czy ich spadek jest nam tak bardzo na rękę. wiadomo życzymy im najgorzej, ale taka sytuacja jak teraz że graja tragicznie, wszyscy się z nich śmieją, zasługują na spadek jak nikt inny + są derby, możliwość rozjechania ich i śmiania sie z nich jeszcze bardziej są pozytywną stroną.
Wiadomo że medal ma dwie strony i moglibyśmy dostać, czy też oni dzieki utrzymaniu się mogą stać się silniejsi, dlatego też pytam co Wy o tym sądzicie?
|
A czemu do derbów podchodzimy z takimi emocjami? Bo nienawidzimy Cracovii i liczymy na jej porażkę. Nienawidzimy, znaczy na Gwiazdkę posyłamy życzenia wyżej wymienione przez Kocura.