Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8220
Stary 24.11.2010, 19:47
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu ale ciekawe rzeczy robi ten dyrektor Arki. Widać, że zna się na swojej robocie Zobaczymy na co stać Valcx-a, mam nadzieję że nie na rezerwowych II Bundesligi tylko na młodych polaków, latynosów. Podobała mi się wizja Bednarza, podoba Czyżniewskiego, mam nadzieję, że Valckx-a też mi się będzie podobać.
Jak dla mnie gdybym był bogaty to bym kupił z ok. 5-6 graczy z młodzieżowych rep U-18, U17, U16. Następnie jakiegoś rep. U21 z brazyli, argentyny, ponieważ są to gracze bardzo dobrzy o nieograniczonym potencjale (przykłady sami znacie), Rios akurat jest akurat takim typem nie dla nas, on musi grać w systemie 4-4-2.
Ty samym nie chcę zawodników widzieć wypalonych, na zasadzie Makinwa, Raul itp. którzy lata świetności mają za sobą, teraz to im lotto czy coś osiągną czy nie, ważne żeby się pensja zgadzała.
I jak to ostatnio często mówię Kamil Grosicki za 500-650 tys. euro mile widziany w Wisełce
Piłkarze z u-21 Brazylii czy Argentyny kosztują więcej niż Ci się wydaje..a co do Raula..heh jesli on nie ma ambicji to ja nie mam więcej pytań.
Odpowiedz cytując