Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 24.11.2010, 18:59
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to,że wszyscy publicznie o tym mówią, że Cracovia prawdopodobnie uratuje dzięki powiększeniu ligi (od)byt ligowy, ale nikt z tym nic nie zrobi. Arogancja i cynizm niższych rzędów jest tak dalece posunięty,że podobne rzeczy to chyba w republikach bananowych o większym zabanowanieniu niż u nas. Gdybysmy mieli jakieś rozsądne rządy to ten cały PZPN poszedłby w piździeć bez względu na groźby UEFY czy innego FIFA i jaja jak z ŁKS-em miejsca by nie miały.

Może zrobmy ligę zamknętą wzorem koszykówki w USA czy Rosji i będzie wszystko jasne a nie udawać,że trwa walka skoro są zespoły, ktore nie spadną choćby miały jeden punkt na koniec sezonu.
pytanie czy ich spadek jest nam tak bardzo na rękę. wiadomo życzymy im najgorzej, ale taka sytuacja jak teraz że graja tragicznie, wszyscy się z nich śmieją, zasługują na spadek jak nikt inny + są derby, możliwość rozjechania ich i śmiania sie z nich jeszcze bardziej są pozytywną stroną.
Wiadomo że medal ma dwie strony i moglibyśmy dostać, czy też oni dzieki utrzymaniu się mogą stać się silniejsi, dlatego też pytam co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz cytując