Marszałek napisał(a):

Najgorsze jest to,że wszyscy publicznie o tym mówią, że Cracovia prawdopodobnie uratuje dzięki powiększeniu ligi (od)byt ligowy, ale nikt z tym nic nie zrobi. Arogancja i cynizm niższych rzędów jest tak dalece posunięty,że podobne rzeczy to chyba w republikach bananowych o większym zabanowanieniu niż u nas. Gdybysmy mieli jakieś rozsądne rządy to ten cały PZPN poszedłby w piździeć bez względu na groźby UEFY czy innego FIFA i jaja jak z ŁKS-em miejsca by nie miały.
Może zrobmy ligę zamknętą wzorem koszykówki w USA czy Rosji i będzie wszystko jasne a nie udawać,że trwa walka skoro są zespoły, ktore nie spadną choćby miały jeden punkt na koniec sezonu.
|
pytanie czy ich spadek jest nam tak bardzo na rękę. wiadomo życzymy im najgorzej, ale taka sytuacja jak teraz że graja tragicznie, wszyscy się z nich śmieją, zasługują na spadek jak nikt inny + są derby, możliwość rozjechania ich i śmiania sie z nich jeszcze bardziej są pozytywną stroną.
Wiadomo że medal ma dwie strony i moglibyśmy dostać, czy też oni dzieki utrzymaniu się mogą stać się silniejsi, dlatego też pytam co Wy o tym sądzicie?