Haidar napisał(a):

Mysle ze ogolne nabranie masy miesniowej + sily, chce poprostu "podrosnac"
|
Wzrost tkanki musi być harmonijny. tzn musi iść w parze z przyrostem tkanki łącznej - skóry. Inaczej nabawisz się rozstępów i będziesz wyglądał niepoważnie.
Po kreatynie zwolnij z białkiem i zajmij się trenowaniem całych grup mięśni a nie pojedynczych partii.
Trening siłowy przeplataj z aerobowym. Teraz na aeroby kiepska pora ale pływać możesz.
Ja i tak uważam - mam nadzieje że kiedyś starczy mi czasu i siły żeby zrobić cykl przygotowawczy dla płetwonurków FORMOZ'y. Trwa 3 miesiące, ale jak się to zrobi to się jest gość. Ale czas trzeba mieć...a ja robota i robota...