Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 24.11.2010, 18:56
Haidar napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze ogolne nabranie masy miesniowej + sily, chce poprostu "podrosnac"
Wzrost tkanki musi być harmonijny. tzn musi iść w parze z przyrostem tkanki łącznej - skóry. Inaczej nabawisz się rozstępów i będziesz wyglądał niepoważnie.
Po kreatynie zwolnij z białkiem i zajmij się trenowaniem całych grup mięśni a nie pojedynczych partii.
Trening siłowy przeplataj z aerobowym. Teraz na aeroby kiepska pora ale pływać możesz.

Ja i tak uważam - mam nadzieje że kiedyś starczy mi czasu i siły żeby zrobić cykl przygotowawczy dla płetwonurków FORMOZ'y. Trwa 3 miesiące, ale jak się to zrobi to się jest gość. Ale czas trzeba mieć...a ja robota i robota...
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując